Zábavno - vzdelávacie animačné programy

Prinášame Vám zábavno-vzdelávacie programy, v ktorých deti formou príbehu a hier rozvíjajú svoje vedomosti. V našich programoch využívame prvky hravého učenia a edukačné hry. Zábavno-vzdelávacie programy sú vhodné nie len pre materské a základné školy, ale aj na iných druhoch akcií. Napr., firemné akcie, detské oslavy, svadby a oslavy a pod.Cesta okolo sveta:

Zábavno-vzdelávací program, v ktorom sa deti spolu s našou cestovateľskou družinou vydajú na cestu okolo sveta. Deti sa zoznámia s našou planétou, kontinentmi a rôznymi svetovými kultúrami.


Stroj času:

Zábavno-vzdelávací program, v ktorom sa vynálezca Albert a jeho pomocník spolu s deťmi vydajú pomocou stroja času do minulosti. Deti sa zoznámia s históriou ľudstva od jej počiatkov až po súčasnosť.


Ľudské telo:

Zábavno-vzdelávací program, v ktorom sa deti hravou formou oboznámia s ľudským telom a jeho fungovaním.

Tajuplný vesmír:

Tajuplná cesta do našej slnečnej sústavy a vzdialeného vesmíru. Deti sa dozvedia veľa informácií o našej planéte, slnečnej sústave a mnoho ďalších zaujímavostí a vesmíre.Podmorský svet:

Dobrodružná výprava do hlbín oceánu. Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu do podmorského sveta, v ktorom deti spoznajú nádherný život pod hladinou oceánov.


Dúhový svet:

Svet má mnoho farieb, ktoré my dospelí už často ani nevnímame. Deti vnímajú farby omnoho intenzívnejšie ako súčasť každodenného života. V našom farebnom svete prevedú lesné víly a škriatkovia deti dúhovým svetom farieb, pri ktorých zažijú veľa zábavy.


Z rozprávky do rozprávky:

Rozprávková cesta najznámejšími knižnými príbehmi. Deti sa s nami vydajú do krajiny rozprávok, v ktorej sa oboznámia s autormi rozprávok a s ich nezabudnuteľnými rozprávkami.